Дизайн проект мощення

Затишний двір створюється із індивідуальним підходом. Запитайте у нас, яким буде ваш! 
Дизайн проект мощення
Задати питання
Бажаєте дізнатися більше про послугу? - Запитайте нас! 
Що таке дизайнерський проект? - Це схематичний малюнок, виконаний нашим дизайнером у програмі AutoCAD, який відображає точну розкладку всіх елементів мощення.

 У нас ви можете замовити дизайн-проект мощення тротуарною плиткою, клінкерною тротуарною цеглою або гранітом, з підбором матеріалів, розрахунком кількості та вартості мощення. Дизайнери нашої компанії розроблять дизайн майданчиків та садових доріжок відповідно до ваших побажань, враховуючи колір, стиль, ваш будинок та особливості ландшафту.

Проект дає візуальне уявлення про те, як виглядатиме замощена прибудинкова територія, дозволяє відібрати найбільш підходящі моделі та розміри плитки, промалювати конфігурацію доріжок, алей, майданчиків.


Етапи у створенні садових доріжок

  1. Проектування. При плануванні дорожньо-стежки важливо не забувати, що головне завдання - функціональність. Шлях від одного об'єкта до іншого на ділянці має бути максимально коротким. Це не викликатиме незручності при пересуванні дільницею, що запобігатиме зниження декоративності газону.
  2. Розмітка ділянки та підготовка основи. Після того, як етап проектування садових доріжок завершено, приступають до розмітки доріжок безпосередньо на ділянці. Після розмітки необхідно підготувати основу, так зване корито.
  3. Мощення.
 Вартість проекту мощення – від 20 грн/м²

Галерея


Замовити послугу
Оформіть заявку на сайті. Наш менеджер, зв'яжеться з вами для уточнення деталей.